.

איך להחליט אם להתגרש או לא?

האם החוויה הזאת מוכרת לך?

החיים שלי נראים כמו אוסף של פרוצדורות, הרגלים. לקום בבוקר, להכין את הילדים לבית הספר, ללכת לעבודה, לעבוד, לחזור הביתה, לקחת לחוג, להחזיר מהחוג, להכין ארוחת ערב, לקלח, להשכיב לישון, לראות טלויזיה וללכת לישון. 

כל היום יש סביבי אנשים, אז איך זה שאני חווה בדידות?

אני עושה הרבה כל יום, אז איך זה שאני חווה החמצה?

יש לי הצלחה בהרבה תחומים, אז איך זה שדווקא כאן אני חווה תקיעות?

לא טוב לי בבית, בזוגיות, אבל איך להחליט מה לעשות בקשר לזה? 


היה לי חלום על משפחה ואושר אבל המציאות שונה. מה עושים?

ייעוץ למתלבטים לגבי גירושין

הרבה אנשים יודעים שרע להם בנישואין שלהם. הם גם יודעים שהם חייבים לעשות משהו בקשר לזה. הם רק לא יודעים מה לעשות. 

יש שתי אפשרויות: האחת, להשאר בנישואין ולתקן ולשפר את הזוגיות. השניה, להתגרש. 
איך בוחרים בין האפשרויות האלו? 

ברור שזו החלטה גורלית עם השלכות מרחיקות לכת. מערכת השיקולים מורכבת. זה לא רק העניין האישי והרגשי, אלא גם עניין כלכלי, עניין משפטי, משהו שמשפיע על ההורות ועל הילדים ועוד. 

בתוך כל הבלבול והבלגן הרגשי, קשה מאוד לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך. 

היית רוצה לקבל את ההחלטה אם להתגרש או לא, ממקום של עוצמה, של שלמות ושל בהירות

אני מזמין אותך לתהליך ייעוץ שיאפשר לך בדיוק את זה - לפתור את ההתלבטות אם להתגרש או לא, לקבל החלטה תוך זמן קצר יחסית, ממקום של עוצמה, מתוך שלמות עם ההחלטה ומתוך בהירות

אני אילן יעקובוביץ, בן 47, גרוש בעצמי ואב לשני ילדים. בהכשרתי המקצועית אני יועץ מומחה למשפחה (M.A. בלימודי משפחה) ועורך דין העוסק בתחום דיני המשפחה, בעל שנים רבות של ותק וניסיון רב בליווי ובהעצמה של אנשים במשברים במשפחה. 

תהליך הייעוץ שפיתחתי, מבוסס על הכלים וההכשרה המקצועית שלי וגם על הניסיון האישי שלי. הייתי במצבך והתלבטתי בעצמי באותה התלבטות ופתרתי אותה. חוויתי על בשרי את הכאב ואת תחושת חוסר האונים במצב הזה, כמו גם את הצורך במישהו שילווה, שיוביל, שיראה את הדרך. מתוך הבנת הצורך הזה, פיתחתי את תהליך הייעוץ כך שיוכל לעזור לאחרים שנמצאים באותו מקום בו הייתי. אני יודע איך לאפשר גם לך לפתור את זה בעוצמה, מתוך שלמות ובהירות. 

מה מקבלים בתהליך הייעוץ?

דרך פשוטה, יעילה ומהירה לפתרון ההתלבטות וקבלת החלטה אם להתגרש או לא

בהירות לגבי מה שחשוב לי בחיים, מה אני רוצה, מה נכון לי

כלים לפתרון ההתלבטות והנעת תהליך של שינוי

מידע רב, חשוב ורלבנטי לקבלת ההחלטה

בניית תוכנית ברורה למימוש ההחלטה שלך

ליווי אישי צמוד עד לקבלת ההחלטה הנכונה עבורך, מתוך העוצמה שלך ומתוך בהירות

הנה כמה שאלות שאנשים שואלים בדרך כלל לגבי תהליך הייעוץ:

זה תהליך זוגי או אישי?

זה תהליך אישי - רק שנינו, ללא בן/בת הזוג. מניסיוני, ההחלטה אם להתגרש או לא, היא החלטה אישית שאדם מקבל עבור עצמו. ההחלטה הזו קשורה למאפיינים אישיים שלך כמו למשל הערכים שלך, מה שחשוב לך בחיים, מה גורם לך לאושר או לאומללות ועוד. היות וזו החלטה אישית, גם תהליך היעוץ הוא אישי - אחד על אחד. 

האם זה טיפול? 

לא. אני לא עוסק בטיפול. התהליך הוא לא טיפולי אלא מדובר בתהליך ייעוץ של העצמה, שמבוסס על הכשרתי כיועץ מומחה למשפחה. טיפול הוא כלי מעמיק ורב עוצמה המתאים לבעיות שונות בחיים. תהליך טיפולי בדרך כלל אורך זמן רב ומתייחס להיבטים רחבים של האישיות ושל החיים. לעומת זאת, תהליך הייעוץ הוא ממוקד ומעוצב לפתור אך ורק את הדילמה המסויימת אם להתגרש או לא. מכאן עוצמתו של התהליך - המיקוד שלו - כמו שקרן לייזר ממוקדת היא עוצמתית יותר מאשר אור מפוזר. 

אתה תגיד לי אם להתגרש או לא?

לא. אני לא אחליט במקומך וגם לא אומר לך שלדעתי עדיף לך כך או כך. העוצמה של התהליך היא שהתשובות הנכונות לך יבואו ממך. רק לך יש את היכולת לדעת הכי טוב מה נכון לך. תפקידי אינו לומר לך מה לעשות או להחליט במקומך מה נכון, אלא להעצים אותך ולתת לך את הכלים ואת המידע הנחוץ כדי שלך תהיה את היכולת לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך. 

איך זה עובד?

התהליך מתקיים בפגישות בינינו, בדיסקרטיות מלאה. בין הפגישות יש לך "שיעורי בית" לעשות. את כל הפרטים הלוגיסטיים ניתן לקבל במסגרת פגישת היכרות בת חצי שעה איתי, שהיא ללא התחייבות כמובן. 

איך אפשר לקבל פרטים נוספים? / יש לי שאלות נוספות

לשם קבלת פרטים מלאים על השירות, על מנת לברר אם השירות הזה הוא הדבר המתאים והנכון עבורך וכדי לקבל מענה לכל שאלה נוספת שהיא שיש לך, או סתם אם בא לך לדבר איתי, לשאול, לשתף, לברר וכל דבר אחר שהוא, מה שעליך לעשות הוא לפנות אלי באמצעות הטופס שלמטה. כל פניה אלי תישמר בסודיות מלאה ופרטיך לא יועברו לעולם לכל אדם או גוף שהוא. בעקבות פנייתך, אתקשר אליך טלפונית למספר שציינת ונדבר על הכל (אם יש לך העדפות כלשהן לגבי יצירת הקשר כגון שעות מסויימות או קשר לא טלפוני, ניתן לציין זאת בהערות). 

כל מה שנותר לעשות עכשיו הוא לפנות אלי ולתאם פגישת היכרות אישית איתי . אני מזמין אותך לעשות מעשה ולצאת מהתקיעות. מלא/י את הטופס שלמטה ולחץ/י על הכפתור ואני אצור איתך קשר. 

לתיאום פגישה איתי, מלא/י את הטופס ולחץ/י על הכפתור ואצור איתך קשר היום או לכל המאוחר מחר:

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *
הערות

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.