.

לצמוח מהגירושין

מהי סדנת "לצמוח מהגירושין"?

"לצמוח מהגירושין" היא סדנה המיועדת לאנשים שנמצאים בתהליך גירושין. מטרת הסדנה היא העצמה, מתן כלים פרקטיים להתמודדות מיטבית עם הגירושין והפיכת הגירושין להזדמנות לצמיחה אישית ומימוש עצמי. 

תהליך הגירושין נחווה בדרך כלל כמשבר, אפילו שבר. בסדנה אנחנו הופכים אותו להזדמנות ולומדים איך לפעול מתוך דרייב חיובי מדי יום, לנוכח מצבים מאתגרים, ולצמוח ולהרחיב את המימוש העצמי שלנו. 

אנשים שמתגרשים חווים במקרים רבים פחד, חולשה, עוינות, תוקפנות, חוסר אונים, בדידות ורגשות שליליים אחרים. בסדנה אנחנו לומדים איך להתמודד עם כל אלו ולנהל את הגירושין בעוצמה ומתוך בטחון עצמי. 

הסדנה מתקיימת בקבוצה משך יום שלם ומונחית ע"י אילן יעקובוביץ - יועץ מומחה למשפחה (M.A). 

האם היית רוצה לצמוח מהגירושין?

על מנחה הסדנה:

אילן יעקובוביץ, בן 48, גרוש בעצמו ואב לשני ילדים, הינו  יועץ מומחה למשפחה (M.A. בלימודי משפחה), מאמן אישי ומנחה סדנאות, ועורך דין העוסק בתחום דיני המשפחה, בעל שנים רבות של ותק וניסיון רב בליווי ובהעצמה של אנשים במשברים במשפחה, ובעיקר אנשים בהליכי גירושין. 

סדנת ״לצמוח מהגירושין״ שפיתח, מבוססת על הכלים וההכשרה המקצועית כיועץ מומחה למשפחה וגם על ניסיונו האישי. 

 

 הסדנה מקנה מידע חיוני, כלים פרקטיים ומחוללת מפנה בגישה כלפי תהליך הגירושין. השילוב של כל אלו, מאפשר את הפיכת תהליך הגירושין למנוף חיובי לצמיחה אישית ומימוש עצמי. 

 

 

מהן התוצאות העיקריות של הסדנה?

העלאת היכולת לנהל את תהליך הגירושין בשליטה, בעוצמה ובטחון עצמי

יצירת הזדמנות לסיום מהיר של סכסוך הגירושין והדרך לעשות זאת

מציאת הדרך להגן על הילדים בגירושין, לשפר ולחזק את היחסים עם הילדים

שיפור היכולת למצוא פתרונות מעשיים לבעיות אופנייות לגירושין

הפיכת הגירושין למנוף למימוש עצמי ולצמיחה אישית

הנה כמה שאלות שאנשים שואלים בדרך כלל לגבי סדנת ״לצמוח מהגירושין״:

למי מיועדת הסדנה?

הסדנה מיועדת לנשים וגברים שנמצאים בהליכי גירושין. הסדנה אפקטיבית במיוחד לאנשים שנמצאים בסכסוך גירושין הכולל הליכים משפטיים וחוסר שיתוף פעולה של הצד השני - מצבים של קונפליקט בעוצמה גבוהה. אך היא מתאימה גם לאנשים שתהליך הגירושין שלהם נעשה בשיתוף פעולה ובהסכמה, כגון בגישור, משא ומתן וכד׳. 

האם זה טיפול? 

לא. הסדנה איננה טיפולית וגם לא מהווה תחליף לטיפול נפשי. הסדנה כוללת תהליכים של העצמה באמצעות הקניית מידע, כלים וגישות. מנחה הסדנה אינו מטפל. הסדנה מבוססת על הכשרת המנחה כיועץ מומחה למשפחה.  

האם יש בסדנה ייעוץ משפטי?

לא. מנחה הסדנה הוא גם עורך דין העוסק בדיני משפחה, אך סדנה זו אינה כוללת ייעוץ או ייצוג משפטי. למעשה, חלק ממשתתפי הסדנה שנמצאים כבר בהליכי גירושין, מיוצגים כבר על ידי עורכי דין. הסדנה משלימה את השירות המשפטי שניתן למשתתפים על ידי עורכי דינם, אך היא אינה תחליף לייעוץ או לייצוג משפטי.  

איך זה עובד? איפה? מתי?

הסדנה מתקיימת בקבוצה מעורבת של נשים וגברים, שהמשותף לכולם הוא היותם מצויים בהליכי גירושין. העבודה בקבוצה ובפרט בקבוצה מעורבת, היא אחד מנקודות החוזק של הסדנה. הסדנה כוללת התנסויות וחלקים חוויתיים שמאפשרים למידה משמעותית ומהירה. מדובר בסדנה בת יום אחד מ- 9:00 בבוקר ועד 17:00 אחה״צ (עם הפסקות כמובן) ומתקיימת באזור המרכז. 

איך אפשר לקבל פרטים נוספים? / יש לי שאלות נוספות

לשם קבלת פרטים מלאים על סדנת ״לצמוח מהגירושין״ ומענה על כל שאלה הנוגעת לסדנה, ניתן לפנות למנחה הסדנה באופן ישיר, באמצעות הטופס שלמטה. כל פניה תישמר בסודיות מלאה.

כל מה שנותר לעשות עכשיו הוא לפנות לקבלת פרטים נוספים ובמידה ובחרת בכך, להירשם לסדנה. לשם כך, מלא/י את הטופס שלמטה ולחץ/י על הכפתור וניצור איתך קשר. 

לקבלת פרטים נוספים והרשמה לסדנה, מלא/י את הטופס ולחץ/י על הכפתור וניצור איתך קשר היום או לכל המאוחר מחר:

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון נייד *
הערות

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.